• Головна
  • На Стрийщині пропонують проголосити 2021 рік Роком Євгена Коновальця
12:34, 15 січня 2021 р.

На Стрийщині пропонують проголосити 2021 рік Роком Євгена Коновальця

На Стрийщині пропонують проголосити 2021 рік Роком Євгена Коновальця

Заступник голови Стрийської районної ради, свободівець Михайло Галущак зареєстрував у раді Проект рішення Про проголошення 2021 року Роком Голови Проводу Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця.

Зазначимо, що 14 червня виповнюється 130 років від дня народження Євгена Коновальця.

Проект рішення, зокрема, передбачає створення організаційного комітету з представників громадськості та істориків, який повинен напрацювати план заходів на 2021 р. щодо вшанування постаті Голови Проводу ОУН.

“Євген Коновалець був один із провідних діячів українського націоналістичного руху. Пройшовши шлях від військового у лавах Січових Стрільців до політичного діяча – очільника ОУН, Євген Коновалець добре розумів, що потрібно для того, щоб здобути незалежність. Хоч полковник і не дожив до її проголошення 30 червня 1941 р. у Львові, але це зробили саме члени його організації. Значна частина сьогоднішніх захисників України також вважають себе послідовниками боротьби ОУН. Саме на прикладі таких постатей, як Євген Коновалець – ми повинні виховувати нашу молодь”, – наголосив Михайло Галущак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста
Останні новини
Оголошення
live comments feed...