• Головна
  • Відбудеться сесія Стрийської районної ради
10:10, 18 січня 2021 р.

Відбудеться сесія Стрийської районної ради

Відбудеться сесія Стрийської районної ради
Проекти рішень, які розглядатимуть на сесії Стрийської районної ради 21 січня:
- Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Стрийського району.
- Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Сколівського району.
- Про внесення змін до рішення LІV позачергової сесії VІІ демократичного скликання Миколаївської районної ради від 28 жовтня 2020 року № 554 «Про передачу установ та майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району у комунальну власність територіальних громад».
- Про заходи щодо забезпечення діяльності Миколаївської районної радіоредакції щодо висвітлення діяльності Стрийської районної ради і територіальних громади
- Про внесення змін в додатки 5, 7 рішення ІI сесії VІІІ скликання Стрийської районної ради від 22 грудня 2020 року № 21 «Про районний бюджет Стрийського району на 2021 рік».
- Про уточнення районного бюджету Стрийського району на 2021 рік та спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2021 року.
- Про затвердження уточненого районного бюджету Стрийського району та звіт про його виконання за 2020 рік.
- Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Стрийської районної ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата Стрийської районної ради.
- Про внесення змін в додатки 1-3 районної цільової Програми щодо розвитку місцевого самоврядування Стрийського району Львівської області, організації та проведення протокольних і соціально-культурних заходів Стрийської районної ради у 2021 році, затвердженої рішенням ІІ сесія VІІІ скликання Стрийської районної ради від 22 грудня 2020 року № 22.
- Про оголошення 2021 року в Стрийському районі Роком Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця.
- Про затвердження Положення про нагородження відзнакою Стрийської районної ради до 130-річчя від Дня народження Євгена Коновальця - Почесна медаль «За продовження боротьби ОУН та УПА».
- Про звернення Стрийської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.
Фото із засідання постійних депутатських комісій 15 січня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #політика
Останні новини
Оголошення
live comments feed...