• Головна
  • Громада Стрийщини більше не хоче користуватись послугами перевізника Стрийського АТП
19:21, 19 січня 2021 р.

Громада Стрийщини більше не хоче користуватись послугами перевізника Стрийського АТП

Громада Стрийщини більше не хоче користуватись послугами перевізника Стрийського АТП

"Про розірвання договорів з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування з підприємством-перевізником, Стрийським АТП", - дана електронна петиція зареєстрована 14 січня, та вже набрала 100 голосів зі 150 необхідних, для подальшого її розгляду.

''У зв’язку з грубими, систематичними порушеннями договірних умов перевізником-Стрийським АТП, просимо владу м. Стрия розірвати договір з даним підприємством. Жителі міста Стрия та Стрийського району втомилися бути заручниками даного перевізника-монополіста. Ми хочемо прозорих, якісних, чесних правил гри. Не може влада вже багато років закривати очі на порушення, які чинить цей перевізник: нечесна війна з конкурентами, не обгрунтоване підвищення тарифів на проїзд, відмова в перевезенні пільгових категорій пасажирів, неохайний транспорт, поганий технічний стан автобусів (періодично, як не горять автобуси, то гублять колеса) і цей перелік можна продовжувати до нескінченності. Все! Досить! Накипіло! Тільки електронний квиток! Комунальний транспорт або новий перевізник чи перевізники!'' - зазначає автор петиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #СтрийськеАТП #перевізник #тарифи #безлад
Останні новини
Оголошення
live comments feed...