• Головна
  • Стрияни просять повернути зупинку маршруток на залізничному вокзалі
13:32, 26 січня 2021 р.

Стрияни просять повернути зупинку маршруток на залізничному вокзалі

Стрияни просять повернути зупинку маршруток на залізничному вокзалі

На сайті електронних петицій 11 січня зареєстровано прохання про повернення зупинки автобусних маршрутів на залізничний вокзал.

"Звертаємося до новообраної влади м. Стрия: розглянути і вирішити питання повернення зупинки всіх автобусних маршрутів на залізничний вокзал. Так склалось історично,що на залізничному вокзалі завжди була автостанція.Маршрут автобусів, які курсували через неї був добре продуманим і зручним для жителів міста, району, гостей( на відміну від теперішньої автостанції Пасаж, яку вперто нав‘язують Стриянам).Комфорт полягав в тому, що тут вдало поєднувались залізничний транспорт і маршрутні автобуси. Але завдяки необдуманому рішенню попередньої влади, було перенесено автостанцію на вул. Багряного,4 а, чим створено масу незручностей для людей. Ведучи дискусію перед виборами з громадою, п. Канівець О. Л. дав надію, що готовий вирішити це питання. Тому, ми ще раз звертаємося до влади , надіємося на виконання передвиборчих обіцянок і повернення комфорту для жителів міста і гостей.",-  зазначає автор петиції.

Для розгляду петиції міською владою потрібно ще 54 підписи із 150. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #вокзал #залізничнийвокзал #маршрутки
live comments feed...