• Головна
  • Поліцейські доставили життєвонеобхідний препарат хворому на коронавірус
14:50, 27 січня 2021 р.

Поліцейські доставили життєвонеобхідний препарат хворому на коронавірус

Поліцейські доставили життєвонеобхідний препарат хворому на коронавірус
Вчора увечері під час моніторингу соцмереж ми побачили прохання від керівниці одного з благодійних фондів транспортувати зі Львова до міста Стрия кисневий концентратор для хворого на коронавірус.
Про це інформують у поліції Львівської області.
"Чи їде хтось нині зі Львова до Стрия? Одній хорошій людині треба допомогти передати кисень( кисневий концентратор) для свекра. Жінка сама з маленькою дитиною. Помогти нема кому", — написала у зверненні пані Наталія.
Побачивши, що минуло кілька годин, а питання не вирішилося, ми відгукнулись. Патрульні денної зміни забрали у Львові концентратор і передали колегам з нічної зміни, які вже і завезли його у місто Стрий.
Жінка дуже зраділа, адже останнім часом для радощів не було приводів. В родині є ті, кого здолав Covid-19 і тепер ще й батьки чоловіка захворіли і лежать у лікарні.
Оскільки чоловік на заробітках, допомогти було нікому. Вона збиралася наступного дня їхати громадським транспортом до Львова разом із дитиною за життєвонеобхідним киснем.
Бажаємо швидкого одужання родичам жінки!
Ми закликаємо усім дотримуватися елементарних заходів безпеки: одягайте маски в людних місцях, частіше мийте руки та користуйтеся антисептиком. Ці, на перший погляд дрібниці, можуть врятувати життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...