• Головна
  • У Стрию вагітну сироту не пускають до власного житла
10:23, 28 січня 2021 р.

У Стрию вагітну сироту не пускають до власного житла

У Стрию вагітну сироту не пускають до власного житла
Про це повідомила громадський діяч та засновник "МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини" Marta Levchenko.
"Замкнені двері перед сиротою… Беззахисна, безпорадна і розгублена наша держава перед беззаконням і злочинами, що торкаються сиріт. Це пост розпачу сироти Вікторії, яка вагітною, після закінчення училища, опинилася на вулиці, бомжувала, маючи законне житло.
Я звертаюся до кожної людини, яка має серце, до державних службовців,
Національна поліція України, прокуратури, до голови ОДА Львівської області і мера м. Стрий, до Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав Людини, до Міністерство соціальної політики України із проханням стати на захист прав Вікторії Гордінець.
Вікторія - сирота, виховувалася у сиротинці «Пролісок», потім в прийомній сім‘ї, потім її повернули уже в львівський притулок на Левандівці. Її дитинство було складним і зовсім не дитячим. Після притулку Віка навчалася у профучилищі на кухаря-кондитора, а після закінчення мала розпочати своє самостійне життя поза притулками і поневіряннями у кімнатці своєї мами, яка їй залишилася у спадок. Усі документи та рішення міської ради про закріплення кімнати в гуртожитку є, але потрапити туди Віка не може…
Вся справа в тому, що сусідка по кімнаті замінила загальні двері у блок, і не пускає ані Соціальні служби, ані саму дівчину. Нікого. Кажуть, вона навіть найняла адвоката, який має допомогти залишити Віку без житла. Мовчить і комендант гуртожитку, розводячи руками. Видно сусідка все з усіма вирішила…
Як таке може бути? Міська рада сплачувала борги за кімнату для статусної дитини і готувала її вселення, в дівчини на руках всі документи про законність її вселення, ці документи соціальна служба показувала коменданту гуртожитка, а одна людина може просто зачинити двері і все! Соціальні служби зверталися до поліції, але досі тишина…
Зараз Вікторія на 9 місяці вагітності, одна, сирота без рідних, йти їй нема куди, в її кімнатку, гарантовану їй державою, її не пускають, грошей на адвоката в неї нема! І хто ж має відстояти її право?!
Єдине, що зараз пропонують їй місцеві соціальні Служби- ще один притулок, після того як закінчиться її термін у Місті Добра! Звісно він не закінчиться. Ми не виставимо сироту на вулицю.
МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини.
Опікується і буде опікуватися Вікою та її дитям, але чому вона має жити в притулку якщо має власний дім?
Як так?! Невже, її доля змалечку - притулки і тепер з дитиною на руках теж притулки? Невже, вона не заслуговує на своє затишне і самостійне життя, на правосуддя, на верховенство закону, невже, виставити на вулицю сироту в нашій державі так легко і безкарно?!
Я прошу громадського розголосу, прошу тих, хто може допомогти, вплинути, вирішити цю складну ситуацію - включитися!
Кімнатка знаходиться у Львівській області. м. Стрий, Вул Січових Стрільців 5, кімната 320. Ім’я сусідки - пані Галина.
Почуття абсолютної безпорадності та постійний стрес довели до того, Вікторія змушена постійно бути на збереженні вагітності у лікарні та вживати багато ліків . Невже, і життя її дитинки має розпочатися із постійних поневірянь та чужої байдужості?!", - зазначила у дописі Марта Левченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...