• Головна
  • Дворічному хлопчику зі Стрийщини потрібна донорська кров
17:03, 28 січня 2021 р.

Дворічному хлопчику зі Стрийщини потрібна донорська кров

Дворічному хлопчику зі Стрийщини потрібна донорська кров
«Легені вражені на 80%»: для порятунку життя дворічного хлопчика зі Стрийщини потрібні донори крові

Дворічний Михайлик Гадяк із села Дашава на Стрийщині зараз перебуває у реанімації Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Хлопчик від народження бореться за життя. У нього діагностували дитячий церебральний параліч, мікроцефально-гідроцефальний синдром та спастичний тертаперез. Ситуацію ускладнив коронавірус. Дитина перехворіла ним ще у вересні, однак виявили це значно пізніше.

«Від жовтня до кінця грудня дитина перебувала на стаціонарі, нас три рази виписували додому, але жодного разу не доліковували. Через це у Михайлика на 80% уражені легені. Проблема в тому, що вони ще від народження не були достатньо розвинені, а тепер ситуацію ще більше ускладнилась», – розповідає LMN мама хлопчика Леся Гадяк.

У Михайла розвинувся сепсис. Аби врятувати життя дитини, йому щоденно від п’ятниці вводять тромбоцити. Для цього потрібна донорська кров. Центр переливання крові, що на Пекарській, наразі забезпечує дитину нею. Однак оскільки донорської крові на Львівщині часто бракує, сім‘ю просять шукати донорів.

«Це мають бути чоловіки першої групи крові. Обов‘язково без шкідливих звичок, серйозних захворювань. Ми вже знайшли вісім людей, але потрібно ще», – каже Леся Гадяк.

За словами жінки, сьогодні Михайлику провели міні-операцію через крововилив, шукають, де саме кровоточить. Коли вирішать цю проблему, відбудеться консиліум з новим лікарем. Той пропонує трохи відкоригувати лікування та ввести значно дорожчі препарати. Наразі точних сум озвучити не можуть, однак сім’я розуміє, що самостійно впоратись буде важко.

«Оскільки Михайлик має спастичний тертаперез, ми вже пройшли два курси реабілітації у Польщі. В Україні, на жаль, центру, який би працював з дітьми зі спазмами. Звичайно, коли вдасться вибратись з реанімації ми хочемо ще пройти курси реабілітації, бо бачимо, що вони Михайлику допомагають. Але це буде, мабуть, ніж швидше, ніж за півроку», – розповідає жінка.

Першочергово сім’я шукає донорів крові, бажано чоловіків з 0 (|) Rh ( +).

Реквізити для фінансовоі допомоги:

Приват 5168 7574 0544 2643 -Арділь Леся

Укргаз 5355 0762 2130 3985 -Гадяк Леся

Ощад 4790 7299 4506 8815-Гадяк Леся

Номер мами 0989678410-Леся

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...