• Головна
  • У Стрию відбудеться благодійна акція «Теплом зігріємо серця»
19:18, 28 січня 2021 р.

У Стрию відбудеться благодійна акція «Теплом зігріємо серця»

У Стрию відбудеться благодійна акція «Теплом зігріємо серця»

Сьомий рік поспіль відбувається акція «Теплом зігріємо серця», під час якої діти та молодь української діаспори збирають і передають різдвяні подарунки дітям українських бійців.

Ідея доброчинної ініціативи належить членству Спілки Української Молоді – організації, яка діє понад 90 років й об’єднує українців у 12 країнах світу. Більшість подарунків – адресні, й підібрані з урахуванням потреб та побажань тих, хто їх отримає. У подарунку містяться цукерки, книжки, іграшки, одяг, взуття, шкільне приладдя та листівки-миколайчики з побажаннями всіляких гараздів для своїх ровесників. Кошти для цього сумівці збирали в різний спосіб: проводили благодійні ярмарки, брали участь у доброчинних забігах-марафонах, організовували цільовий збір пожертв, економили на розвагах і солодощах. Подарунки доправлять адресатам у часі різдвяних свят. Вантаж прибуде до різних областей, де діють місцеві організації СУМ в Україні. Зокрема, його отримають в Стрию, Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Сквирі, Бобринцю, Дніпропетровську, Кагарлику, Краматорську та Києві. «Ці подарунки, які є виявом солідарності українців світу, ми передамо, в першу чергу, дітям, батьки яких загинули на сході країни, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Гостинці отримають і малюки інших українських військових, - розповіла голова Стрийського осередку СУМ в Україні Наталя Комар. – На жаль, ми не можемо охопити своєю увагою їх усіх, тому намагаємося щороку приходити з дарунками до нових дітей, щоб зігріти теплом і їхні серця». У Спілці Української Молоді переконані, ця акція має не лише практичне, але й потужне моральне значення, адже гуртує українців світу навколо життєво важливих для України питань. Варто зазначити, що акцію «Теплом зігріємо серця» члени Спілки Української Молоді проводять всьоме. В цілому, за 7 років проведення акції, члени СУМ зібрали понад 12 тисяч 500 пакунків із дарунками, на загальну суму – понад 320 тисяч доларів. У 2018 році доброчинний проект Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» став переможцем в номінації «Молодіжна та дитяча благодійність» Національного конкурсу «Благодійна Україна». Опіка Спілки Української Молоді над дітьми українських військових не обмежується лише проведенням цієї доброчинної акції. Крім неї, для дітей наших бійців сумівці організовують щорічні літні благодійні табори в Україні, а також за її межами. В місті Стрий на акцію, згідно опрацьованих списків, збереться 78 дітей із сімей, батьки яких є учасниками російсько-української війни.

Акція «Теплом зігріємо серця» пройде в неділю 31 січня 2021 року в приміщенні Народного Дому за адресою м. Стрий, вул. Народна, 8, актова зала. Початок о 14.00 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...