• Головна
  • Заявку на участь у програмі «Енергодім» ОСББ можуть подати у відділеннях «Приватбанку»
16:34, 5 лютого 2021 р.

Заявку на участь у програмі «Енергодім» ОСББ можуть подати у відділеннях «Приватбанку»

Заявку на участь у програмі «Енергодім» ОСББ можуть подати у відділеннях «Приватбанку»

Фонд енергоефективності та «Приватбанк» 4 лютого підписали угоду про фінансове партнерство щодо реалізації проектів термомодернізації багатоквартирних будинків.

Підписана угода започатковує прийом у відділеннях банку заявок від ОСББ на фінансування у межах програми «Енергодім» проектів з енергоефективності житлових будинків.

Ця угода має зробити програму «Енергодім» ближче до клієнтів враховуючи те, що «Приватбанк» має потужну банківську мережу та велику клієнтську базу по всій Україні.

На сьогодні Фонд енергоефективності отримав від ОСББ понад 356 заявок на участь у програмі «Енергодім», а отже понад 26 тисяч родин зможуть зробити своє житло енергоефективним та комфортним і, головне, зменшити витрати на комунальні платежі.

«Переконаний, що сьогоднішня подія стане додатковим стимулом для українців підвищувати енергоефективність свого житла. У той же час ми працюємо над спрощенням процесів погодження заявок від ОСББ і отримання ними фінансування заходів енергоефективності», – зазначає Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

Окрім «Приватбанку, партнерами Фонду наразі є «Укргазбанк» та «Кредобанк».

Нагадаємо, що програма «Енергодім» розпочала свою дію з 3 вересня 2019 року та визначає умови та порядок надання Фондом енергоефективності грантів для ОСББ для часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності.

Програма «Енергодім» діє у співпраці між Фондом енергоефективності, діяльність якого фінансується із державного бюджету та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC), яка адмініструє Мультивалютний донорський трастовий фонд (МДТФ). Зокрема донорами МДТФ є Європейський Союз та Уряд Німеччини.

На сьогодні, держава вклала у статутний капітал Фонду енергоефективності 2,7 млрд грн, ще 100 млн грн передбачено у Державному бюджеті на 2021 рік. До того ж за Угодами з ЄС донори також передбачили грантову допомогу Україні у розмірі 100 млн євро. Разом цих коштів вистачить, щоб реалізувати близько півтори тисячі проєктів термомодернізації багатоквартирних будинків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...