На соціальну підтримку учасників АТО і родин Героїв Небесної Сотні передбачили більше 41 млн гривень

На соціальну підтримку учасників АТО і родин Героїв Небесної Сотні передбачили більше 41 млн гривень

Більше 41 млн грн планують закласти на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні, яку сьогодні, 4 лютого, розглянула та погодила комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За словами т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктора Степанюка, зараз на Львівщині є близько 20 тисяч демобілізованих учасників ООС.

Серед основних напрямів програми є  забезпечення на умовах співфінансування житлом учасників АТО (ООС), надання адресних грошових допомог, відшкодування витрат родинам Героїв Небесної Сотні на житлово-комунальні послуги, а також психологічна підтримка учасників АТО (ООС).

Серед заходів Комплексної програми також – підтримка бійців АТО з числа внутрішьо переміщених осіб.

«Програма є дуже важливою, вона охоплює соціальну підтримку як учасників АТО, так і родин загиблих. До попереднього варіанту програми ми додали ще один захід – це інформування учасників АТО про заходи, події чи зміни в законодавстві шляхом смс-розсилки.  На це передбачено фінансовий ресурс розміром 72 тис грн», - зазначив Віктор Степанюк.

Окрім того, бюджетна комісія передбачила фінансовий ресурс у сумі 62 млн грн на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області.

Основна увага у програмі зосереджена на соціальній підтримці осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. Йдеться про ветеранів війни, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, малозабезпечені верстви населення, багатодітні сім’ї тощо.

Програма також сприятиме розвитку ринку соціальних послуг на Львівщині, а також співпраці громадських організацій із соціальною спрямованістю.

Фінансування обох програм винесуть на розгляд чергової сесії Львіської обласної ради.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2021 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі