• Головна
  • Триває збір підписів петиції, у якій просять визнати вуличних котів частиною екосистеми Стрия
14:33, 8 лютого 2021 р.

Триває збір підписів петиції, у якій просять визнати вуличних котів частиною екосистеми Стрия

Триває збір підписів петиції, у якій просять визнати вуличних котів частиною екосистеми Стрия
Сьогодні, 8 лютого, на сайті електронних петицій з'явилось звернення в якому просять визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Стрий, дозволити їм вільно жити в підвалах горищах та інших місцях постійного перебування і знищувати гризунів.
"Стрий з початку 19 сторіччя називають "містом вічного світла". Саме зараз треба з світлою головою визнати що коти це важлива і вкрай потрібна частина екосистема міста, чим ще раз довести Європі своє ставлення до тварин.
На протязі тривалого часу в Україні загалом і в нашому місті зокрема, збільшилася кількість випадків жорстокого поводження з тваринами, в основному з котами, так як вони є найбільш беззахисними, серед безпритульних тварин. Ми часто чуємо про випадки знущання та катування тварин. Українське кримінальне законодавство не здатне забезпечити належну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, через що, виникає безкарність злочинців.
З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Стрий та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства, виселення з їхнього природного середовища. Взявши за приклад практику м. Львова, м. Варшави та інших Європейських міст, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природної дератизації - знищення гризунів, що є розповсюджувачами багатьох інфекцій.
Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок. Що потрібно зробити? Відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями нашого міста Стрий - повноправними вільними жителями. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень.
Ми прагнемо до Європейської інтеграції і разом, маємо зробити все можливе. Щоб Стрий, на рівні з Києвом (де дана ініціатива набрала необхідну кількість голосів), стала прикладом сучасного, цивілізованого Європейського міста.", - зазначає автор петиції.
Щоб петицію розглянуло керівництво Стрия, вона повинна зібрати 150 голосів. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...