• Головна
  • Удосконалено порядок використання коштів для реабілітації дітей з інвалідністю
12:13, 9 лютого 2021 р.

Удосконалено порядок використання коштів для реабілітації дітей з інвалідністю

Удосконалено порядок використання коштів для реабілітації дітей з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Стрийської районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.2021р № 30 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» удосконалено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2507100 «Реабілітація дітей з інвалідністю».

Внесеними змінами передбачено позачергове забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю, які не отримали таких послуг в попередньому бюджетному році через відсутність бюджетних коштів. Збільшено питому вагу витрат на надання реабілітаційних послуг до 60% граничної вартості таких послуг для однієї дитини.

Крім того, вищезазначеною постановою передбачено можливість включення у граничну вартість реабілітаційних послуг вартості перевезення дитини з інвалідністю, яка потребує сторонньої допомоги, та одного з її батьків чи законного представника. Перевезення здійснюється реабілітаційною установою в межах адміністративно-територіальної одиниці, де вона розташована: від транспортних вузлів (залізничний вокзал, автостанція) до реабілітаційної установи та у зворотньому напрямку.


Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації, має обмеження життєдіяльності I та II ступеня не перевищує 16 тисяч гривень, III ступеню - 25 тисяч гривень.
У граничну вартість реабілітаційних послуг, які надаються амбулаторно можуть включатися витрати на харчування дитини.

11.01.2021 року та 01.02.2021 року управлінням соціального захисту населення Стрийської РДА зареєстровано 2 заяви від батьків дітей з інвалідністю на проведення з 22.03.2021 року реабілітаційних заходів в ТзОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна» міста Трускавець Львівської області.
05.02.2021 року управлінням соціального захисту населення Стрийської РДА зареєстровано 1 заяву від батьків дитини з інвалідністю на проведення з 22.02.2021 року реабілітаційних заходів в ТзОВ «Медичний центр фізичної терапії та медицини болю ІННОВО» міста Львова.
08.02.2021 року управлінням соціального захисту населення зареєстровано заяви батьків 2 дітей з інвалідністю на проведення з 31.03.2021 реабілітаційних заходів в ТзОВ «Відпочинково-оздоровчий комплекс «Вернигора» с. Модричі Дрогобицького району Львівської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...