Мешканців області закликають не зволікати із зверненням до лікаря при найменших симптомах коронавірусу

Мешканців області закликають не зволікати із зверненням до лікаря при найменших симптомах коронавірусу

Більшість пацієнтів госпіталізуються вже у важкому стані. Про це лікар-інфекціоніст Львівської обласної інфекційної лікарні Андрій Орфін розповів  під час брифінгу.  

«75-80% пацієнтів поступають в обласну інфекційну лікарню у важкому стані і потребують кисневої терапії. Люди знають статистику, що 80% переносять коронавірус легко. І деякі хворі сидять вдома та довго не звертаються до лікарів. Через пізнє звернення, вони поступають у дуже важкому – передреанімаційному стані. Тому закликаємо звертатися до сімейних лікарів, а при потребі у стаціонари, щоб госпіталізація була вчасною, і можна було вчасно коригувати лікувальні заходи», - зазначив лікар-інфекціоніст.

Якщо ви відчули у себе симптоми  телефонуйте до лікаря. Основні симптоми – це підвищена температура, кашель, втома, ускладнене дихання. Особливо серйозно варто поставитися до таких симптомів, якщо ви контактували з людиною, інфікованою коронавірусом. «Це найкращий крок, навіть якщо це не коронавірус, а застуда чи грип», - додав Андрій Орфін. 

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2021 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі