• Головна
  • Мешканців області закликають не зволікати із зверненням до лікаря при найменших симптомах коронавірусу
12:56, 11 лютого 2021 р.

Мешканців області закликають не зволікати із зверненням до лікаря при найменших симптомах коронавірусу

Мешканців області закликають не зволікати із зверненням до лікаря при найменших симптомах коронавірусу

Більшість пацієнтів госпіталізуються вже у важкому стані. Про це лікар-інфекціоніст Львівської обласної інфекційної лікарні Андрій Орфін розповів  під час брифінгу.  

«75-80% пацієнтів поступають в обласну інфекційну лікарню у важкому стані і потребують кисневої терапії. Люди знають статистику, що 80% переносять коронавірус легко. І деякі хворі сидять вдома та довго не звертаються до лікарів. Через пізнє звернення, вони поступають у дуже важкому – передреанімаційному стані. Тому закликаємо звертатися до сімейних лікарів, а при потребі у стаціонари, щоб госпіталізація була вчасною, і можна було вчасно коригувати лікувальні заходи», - зазначив лікар-інфекціоніст.

Якщо ви відчули у себе симптоми  телефонуйте до лікаря. Основні симптоми – це підвищена температура, кашель, втома, ускладнене дихання. Особливо серйозно варто поставитися до таких симптомів, якщо ви контактували з людиною, інфікованою коронавірусом. «Це найкращий крок, навіть якщо це не коронавірус, а застуда чи грип», - додав Андрій Орфін. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...