• Головна
  • Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав
12:05, 15 лютого 2021 р.

Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Сьогодні, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

У військовій спецоперації в Афганістані взяли участь близько 160 тисяч українців, з них 269 – вихідці зі Стрийщини, 10 мешканців району не повернулися з цієї війни.
Минають роки, приходять нові покоління, проте в пам’яті людській назавжди викарбувалося почуття глибокої поваги та вдячності героїчним воїнам-інтернаціоналістам, які, несучи свою нелегку службу в гарячих точках планети, ризикували при цьому не лише своїм здоров'ям, а й життям.І сьогодні серед тих, хто відстоює незалежність рідної землі на сході нашої держави, чимало колишніх воїнів-“афганців”, які є прикладом згуртованості, справжнього чоловічого братерства. 

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг і витримку!
Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...