• Головна
  • До 150-річчя Лесі Українки презентували новий тизер мультфільму «Мавка. Лісова пісня»
13:33, 25 лютого

До 150-річчя Лесі Українки презентували новий тизер мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

До 150-річчя Лесі Українки презентували новий тизер мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Сьогодні, 25 лютого, виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

Ця тендітна і виснажена хворобами жінка поряд з Шевченком та Франком є одним із трьох стовпів, на яких тримається свідомість сучасного українця.
Викликом було усе її недовге, але насичене боротьбою життя. З ранніх літ їй, 11-річній дівчинці, довелось провадити “тридцятилітню війну” з немочами і хворобами людського організму. І в цій війні вона таки отримала блискучу духовну перемогу. В юності Леся Українка кидає виклик суспільній опінії стосовно ролі та призначення жінки і, самотужки здобуваючи ґрунтовні та різносторонні знання, стає однією з найосвіченіших жінок Європи. Її думки раз-у-раз повертаються до занапащеної України. Всупереч логіці та здоровому глузду, сконцентрованих у відомому вислові “один у полі не воїн”, вона сміливо стає на захист гідності поневоленого та непросвіченого народу і, нехтуючи врівноваженим та спокійним життям, кидає виклик імперській шовіністичній владі.

Отже, з нагоди 150-річчя Лесі Українки презентували новий офіційний тизер-трейлер анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня».

Про це йдеться у повідомленні офіційної сторінки MAVKA.

У центрі сюжету тизера-трейлера – одна з найдинамічніших сцен мультфільму, де Мавка, завдяки своїй чарівній силі Берегині та Душі Лісу, рятує стадо наляканих зубрів, що занесені до Червоної Книги України та перебувають під загрозою зникнення. Крім цих велетнів, у відео з’являються й інші рідкісні тварини. Так хотіли нагадати про екологічну місію проєкту, партнером якої є Всесвітній фонд природи WWF-Україна.

Реліз анімаційного фільму відбудеться 2022 року.

Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державної агенції України з питань кіно у вересні 2016 року і отримав державне фінансування в розмірі 30% від загального бюджету.

Очікувалось, що мультфільм вийде наприкінці 2019 року, інформує  leopolis.news.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста #ЛесяУкраїнка #150річниця

Коментарі

Оголошення
live comments feed...