• Головна
  • У Стрийській міськраді затвердили положення про співфінансування капітальних видатків на багатоквартирний житловий фонд
17:31, 26 лютого 2021 р.

У Стрийській міськраді затвердили положення про співфінансування капітальних видатків на багатоквартирний житловий фонд

У Стрийській міськраді затвердили положення про співфінансування капітальних видатків на багатоквартирний житловий фонд

Нові можливості. Управління ЖКГ розробило, а депутати Стрийської міської ради затвердили положення про співфінансування капітальних видатків на багатоквартирний житловий фонд. Програма поширюється на будинки, які експлуатуються більше двадцяти років.

Співвласники будинку сплачують відповідний відсоток від очікуваної вартості, решта – за кошти бюджету. До прикладу, за проведення капітальних ремонтів чи технічне переоснащення ліфтів мешканці сплачуватимуть від 10% від загальної вартості; за заміну огороджувальних конструкцій чи утеплення фасаду – від 30%.

Для участі у програмі необхідно створити ініціативну групу, обрати вид робіт та звернутися із заявою в органи місцевого самоврядування. Весь алгоритм дій у додатку.

Програма співфінансування – це значний крок вперед на шляху взаємодії місцевої влади та громади. Управління ЖКГ закликає співвласників багатоквартирних будинків не зволікати і подавати заявки на участь у програмі.

Фото: ілюстративне

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...