• Головна
  • Мешканка Стрийщини потребує допомоги небайдужих людей
13:21, 4 березня

Мешканка Стрийщини потребує допомоги небайдужих людей

Мешканка Стрийщини потребує допомоги небайдужих людей

Марії Скрипін із села Довголука на Стрийщині тільки 32 роки. Сім з них вона змушена боротись із рідкісною хворобою Крона. Жінка страждає через періодичні болі в животі та загальну слабкість. Останні кілька місяців проблема загострилась – жінку шпиталізували до обласної лікарні і щоденно капають. Не існує лікарських препаратів або хірургічних процедур, які можуть повністю вилікувати хворобу. Проте є курс медикаментів, який може дозволити жінці жити повноцінним життям.

Про це повідомляє видання Львівська Мануфактура Новин.

«У 2013 році мені довго не могли поставити діагноз. Ходила кілька місяців з постійними болями та температурою 37. Ніхто не міг сказати, що зі мною. Вже коли температура підросла до 40, мене поклали до львівської лікарні. На жаль, з медиками тоді не пощастило. Так лікували, що ледь не відправили на інший світ. Тоді я повернувалась до Стрия, на щастя, мене врятували. Відколи мені поставили діагноз, я жила, приймаючи кортикостероїди, але від них почала страждати печінка, тому довелось відмовитись», – розповідає LMN Марія Скрипін.

Жінка каже, єдиний вихід – коштовне лікування курсом препаратів. Одна ампула вартує близько 50 тисяч гривень. На місяць потрібні 4 прийоми препаратів. Увесь курс має тривати рік.

«Справа в тому, що аби була хоч мінімальна ефективність, мені треба прийняти щонайменше чотири дози препарату. Лікарі кажуть, що якщо я не зможу їх купити, то немає сенсу взагалі починати. Тобто тільки щоб розпочати лікування, мені треба 200 тисяч гривень», – зазначає Марія.

На початку лютого жінці взялись допомагати стрийські волонтери, зняв сюжет місцевий телеканал. Тоді вдалось зібрати 28 тисяч гривень. Проте коли у жінки почалось загострення, 10 тисяч гривень довелось витратити на екстрене лікування.

Розраховує жінка лише на допомогу небайдужих людей. Мати Марії має проблем з психічним здоров‘ям, тож жінці доводиться ще й дбати про неї. Рідні брати Марії померли, тож близьких людей у неї дуже мало.

«Часто люди пишуть у соціальних мережах і бажають видужати. Це теж цінно. Вдячна всім, хто вже допоміг, вірю, що світ не без добрих людей і з допомогою інших мені вдасться повернутись до нормального життя. Бо зараз мій організм може викинутитовстий кишечник, а це дуже й дуже страшно для життя», – каже Марія.

9b3494dd-334a-4861-9a29-9040a469c19a

Реквізити для допомоги:

5363542309569383- Скрипін Марія Орестівна. Приватбанк

5167803202990094- Скрипін Марія Орестівна. Ощадбанк.

5363542309569409- Скрипін Марія Орестівна. Приватбанк (перекази у євро)

5168757381174459-Скрипін Марія Орестівна, Приватбанк (перекази у доларах)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...