• Головна
  • На Львівщині перевірятимуть перевізників на законну діяльність
12:32, 12 березня

На Львівщині перевірятимуть перевізників на законну діяльність

На Львівщині перевірятимуть перевізників на законну діяльність

З наступного тижня Львівська облдержадміністрація спільно із територіальним управлінням Укртрансбезпеки та патрульною поліцією перевірить перевізників, які працюють за межами правового поля.

На цьому наголосив під робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень у Львівській області заступник голови ЛОДА Юрій Бучко. “Нелегальні пасажирські перевезення  це не тільки недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення прав мешканців комфортно і безпечно пересуватись громадським транспортом. Така ситуація є недопустимою і водії, які працюють без ліцензій або ж отримують її на нетривалі перевезення, а займаються протилежним, нестимуть відповідальність відповідно до закону”, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

В управлінні транспорту наголошують,  до основних ознак, які вказують на нелегальних перевізників, відносяться:

- відсутність в салоні візуальної інформації для пасажирів із висвітленням повної юридичної назви перевізника і страхової компанії;

- здійснення посадки та висадки пасажирів у не визначених і не обладнаних для цього місцях;

- відсутність заїздів на автостанції;

- проїзди без видачі квитків;

- перевезення пасажирів на переобладнаних вантажних транспортних засобах;

- недотримання водієм заздалегідь встановленого графіку руху, оскільки відправлення здійснюється у відповідності до наповнення пасажирами транспортного засобу.

Зазначимо, за нелегальні перевезення  водії нестимуть відповідальність за ст. 164 КУпАП, а саме експлуатація маршрутного таксі без наявності ліцензії. Вказана стаття адміністративного кодексу передбачає накладання штрафу від 17 тисяч гривень до 34 тисячі гривень. Окрім того, відповідно до ст. 39 закону “Про автомобільний транспорт” передбачений штраф 1700 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...