• Головна
  • Відбудеться Всеукраїнська акція "Здорові немовлята''
13:02, 17 березня 2021 р.

Відбудеться Всеукраїнська акція "Здорові немовлята''

Відбудеться Всеукраїнська акція "Здорові немовлята''

В усіх регіонах України у період із 1 квітня по 30 вересня відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Про це інформують в управлінні молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Акцію організовують шістнадцятий рік поспіль. За цей час вона зуміла отримати загальнонаціональну підтримку. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн, за які придбано медичне обладнання й передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Як повідомили організатори, цього року акція відбуватиметься в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних громадах та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією. Кошти збиратимуть для придбання неоталогічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.

«Кожного року фонд звертає увагу на проблематику забезпеченості обладнаннями різних відділень дитячих лікарень. Цьогорічна тема — неонатологія є надзвичайно актуальною. Адже рівень смертності дітей упродовж перших днів життя в Україні є одним із найвищих в Європі — 9,2 на 1000 новонароджених. Важливо забезпечити лікарні необхідним обладнанням як для діагностики, так і для надання медичної допомоги» - зазначила регіональна координаторка ВБФ «Серце до серця» у Львівській області Ольга Якимів.

Зазначимо, що торік під час проведення п’ятнадцятої акції,  волонтери зібрали суму 1 593 138,69 грн.

«Мета фонду не лише збір коштів, але й об’єднання населення навколо спільної справи — порятунку маленьких життів. Тому Львівське представництво фонду відкрите до співпраці із різними структурами — громадськими організаціями, приватними підприємствами, державними структурами. Ми активно готуємо цікаві проєкти, щоб кожен мав можливість долучитись до благодійної справи. Ви можете побачити наші скриньки в багатьох закладах Львова. Не знехтуйте можливістю допомогти врятувати життя малюків» - додала Ольга Якимів.

Деталі – на офіційній сторінці ВБФ «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/.

Контактна особа: Ольга Якимів, тел.: (097)-630-66-33.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
Останні новини
Оголошення
live comments feed...