• Головна
  • Голова РДА Богдан Янко зустрівся з очільниками ОТГ субрегіону Розділля
11:03, 18 березня

Голова РДА Богдан Янко зустрівся з очільниками ОТГ субрегіону Розділля

Голова РДА Богдан Янко зустрівся з очільниками ОТГ субрегіону Розділля

Нещодавно відбулася робоча зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка з очільниками новостворених громад на базі колишнього Миколаївського району, зокрема Миколаївської, Новороздільської, Розвадівської та Тростянецької ОТГ.

Йшла мова про напрацювання низки спільних проектів з метою підвищення спроможності та розвитку територіальних громад в напрямках благоустрою, освіти, спорту, медицини, екології, економіки, інформації та культури. Всі ці наміри покладені в основу підписаного під час зустрічі Меморандуму про співпрацю між Миколаївською, Новороздільською, Розвадівською та Тростянецькою ОТГ.
Голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко висловив підтримку об’єднавчим ініціативам очільників громад субрегіону Розділля. Він також запевнив, що на посаді керівника району спрямовуватиме усі зусилля щодо якнайбільшого залучення інвестицій у розвиток економіки краю, пошуку додаткових джерел наповнення бюджету району, закликав громадськість та представників бізнесу активно долучатися до цього процесу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...