• Головна
  • У Стрийській ДПІ відбувся семінар щодо декларації про майновий стан і доходи
11:36, 18 березня

У Стрийській ДПІ відбувся семінар щодо декларації про майновий стан і доходи

У Стрийській ДПІ відбувся семінар щодо декларації про майновий стан і доходи

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року, тому фахівці Стрийської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проводять роз’яснювальну роботу серед громадян та надають практичну допомогу під час заповнення податкових декларацій.

Спеціалісти акцентують увагу на переліку платників, які зобов’язані та мають право подати декларації. Також нагадують, що при декларуванні доходів платник податків може обрати зручний для себе спосіб подання декларації, а саме: зробити це особисто або уповноваженою на це особою; надіслати декларацію поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; або подати її засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Податкова декларація за 2020 рік подається до 1 травня 2021 року. Щодо права на податкову знижку, то скористатися ним громадяни зможуть упродовж усього 2021 року.

Шановні громадяни! Звітувати про свої доходи та своєчасно сплачувати податки – це конституційний обов’язок кожного громадянина. Адже, від того, наскільки сумлінно ми будемо ставитись до нашої країни, повністю залежить забезпечення соціальної сфери держави, її майбутнє та майбутнє наших дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...