• Головна
  • Міська влада надала роз'яснення щодо будівництва заводу, що має російське коріння
13:31, 26 березня

Міська влада надала роз'яснення щодо будівництва заводу, що має російське коріння

Міська влада надала роз'яснення щодо будівництва заводу, що має російське коріння
Відповідаємо на запити громадськості і публікуємо детальну інформацію про компанію «Аерок», з якою міський голова нещодавно підписав меморандум про співпрацю.
Про це повідомляють у Стрийській міській раді.
Компанія «АЕРОК» є дочірньою компанією АЕРОК IнвестментДойчландГмбХ (Мюнхен, Німеччина), членом Німецько-Української промислово-торговельної палати, в діяльності якої бере активну участь для розвитку взаємовигідних зв’язків на внутрішньому і зовнішньому ринках.
ТОВ «АЕРОК» має два заводи по виробництву автоклавного газобетону, які розташовані у м. Обухів та м. Березань Київської області і випускають понад 30 % від загальної кількості автоклавного газобетону в Україні.
На заводах ТОВ «АЕРОК» працює 416 осіб.
ТОВ «АЕРОК» входить до переліку великих платників податків та за період 2018 – 2020 роки до бюджету було сплачено загальнодержавних та місцевих податків на суму близько 541 мільйонів гривень. Товариство веде активну громадську діяльність, небайдуже ставиться до розвитку дитячого спорту, освіти та розбудови міст Обухів і Березань.
Зараз у планах новий інвестиційний проект у м. Стрий із залученням інвестицій у розмірі 18 млн. євро та створенням нових робочих місць у кількості 150 чоловік. Податки до місцевого бюджету м. Стрий будуть складати більше 9 млн. грн щороку.
Генеральний директор ТОВ «АЕРОК» Рудченко Дмітрій Геннадійович, громадянин Республіки Білорусь, 1975 р.н.
В 2002 році закінчив Білоруський національний технічний університет. В 2013 році захистив у Київському національному університеті будівництва і архітектури дисертацію на тему «Газобетон автоклавного твердіння з підвищеним коефіцієнтом конструктивної якості». Є членом-кореспондентом Академії будівництва України по відділенню «Будівельні матеріали та вироби».
Брав участь в численних конференціях та має 37 наукових праць.
Має деклараційний патент на корисну модель № 56450, Україна, «ніздрюватий бетон автоклавного твердіння».
Ініціатор створення Всеукраїнської асоціації виробників газобетону.
Віднесений Міністерством розвитку громад та територій України до категорії висококваліфікованих спеціалістів.
З 2008 року був призначений на посаду голови правління ВАТ «АЕРОК ОБУХІВ» (м. Обухів, Київської області, Україна). А з 2011 року по теперішній час працює на посаді генерального директора ТОВ «АЕРОК».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...