• Головна
  • Голова РДА Богдан Янко взяв участь у роботі сесії Жидачівської міської ради
15:33, 26 березня

Голова РДА Богдан Янко взяв участь у роботі сесії Жидачівської міської ради

Голова РДА Богдан Янко взяв участь у роботі сесії Жидачівської міської ради

25 березня відбулося пленарне засідання 5-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання. У роботі сесії брав участь голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко.

Очільник Стрийської РДА завітав з візитом у Жидачівську громаду з метою знайомства з регіоном, його проблемами та заради спілкування з обранцями громади – депутатами Жидачівської міської ради. Богдан Янко розповів про плани райдержадміністрації щодо розвитку Стрийського району, у який входить і Жидачівщина, та висловив сподівання на плідну співпрацю з керівництвом і депутатським корпусом Жидачівської міської ради.

Сесія затвердила Програму економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади, місцеві цільові програми, внесли зміни до показників бюджету громади на 2021 рік та ін. рішення.

Було прийнято рішення про перейменування Шкільного бульвару у проспект Героя України Тараса Матвіїва. Міський голова Володимир Левко висловив глибоку подяку батькам Тараса за сина – справжнього патріота, мужнього воїна, талановитого журналіста та активного громадського діяча, і наголосив, що громада зробить усе, щоб пам’ять про мужнього земляка була постійною. Міська рада має намір створити на проспекті патріотичний громадський простір. Також на одній з наступних сесій буде прийнято рішення про присвоєння Жидачівській загальноосвітній школі №1, де навчався Тарас, його імені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...