• Головна
  • Голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко взяв участь у роботі VII-ої сесії Моршинської міської ради
12:38, 2 квітня

Голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко взяв участь у роботі VII-ої сесії Моршинської міської ради

Голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко взяв участь у роботі VII-ої сесії Моршинської міської ради

Голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко взяв участь у роботі VII-ої сесії Моршинської міської ради, яка відбулася вчора, 1 квітня. 

У своєму виступі перед депутатами очільник району відмітив, що у зв’язку з процесом децентралізації, який проходить у державі, зроблено великий крок в системі державного управління. Державна адміністрація є офіційним представником державної влади в районі, на яку покладені функції координації діяльності територіальних підрозділів органів виконавчої влади, забезпечення законності з метою розвитку місцевої ініціативи, реалізації інтересів громад.
Очільник району закликав обранців Моршинської міської ради до спільної плідної співпраці щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності територіальної громади.
На сесії депутати прийняли низку рішень, зокрема про ініціювання створення Асоціації курортів України, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності поліції на території Моршинської територіальної громади, внесли зміни до структури апарату міської ради та її виконавчих органів, затвердили норми та правила утримання території Моршинської територіальної громади, Комплексну програму «Забезпечення техногенної та пожежної безпеки на підвідомчій території Моршинської територіальної громади на 2021-2025 роки», Програму збереження дерев’яної архітектурної та культурної спадщини Моршинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, низку земельних питань та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...