• Головна
  • У Стрию активно працюють над відновленням культурних та спортивних просторів міста
15:05, 2 квітня

У Стрию активно працюють над відновленням культурних та спортивних просторів міста

У Стрию активно працюють над відновленням культурних та спортивних просторів міста
Під час моніторингу громадської думки ми виявили чимало запитів щодо відновлення парків міста, площі, стадіонів, щодо брендування територіальної громади. По всіх цих питаннях уже працюють робочі групи, є перші кроки в проектах, у пошуку коштів, грантів, інвесторів, у відновленні документів та інше. Це дуже тривала та клопітка робота, оскільки протягом багатьох років ці питання відтягували та перекладали з «полиці на полицю». Ми обов’язково інформуватимемо громадськість про результати роботи. До прикладу, у процесі відновлення міські стадіони «Сокіл», «Юність» та «Металіст».
Про це повідомляють у Стрийській міській раді.
✔ "Сокіл». Міська рада вже розпочала процедурні дії. Згідно з проектом у планах зробити дренаж та автополив футбольного поля, майданчики для волейболу, баскетболу та мініфутболу, замінити покриття для бігових доріжок. Згодом буде облаштоване запасне поле за межами стадіону та благоустрій всієї території.
Також «Сокіл» у межах обласної програми отримає на реконструкцію7 млн грн. За це проголосували депутати Львівської обласної ради.
✔«Юність». Розпочалася розробка детального плану території стадіону. Без цього документу не можливо реалізувати відновлення та облаштування спортивного об’єкту.
✔ «Металіст». Міська рада надала дозвіл на розробку детального плану території стадіону. В майбутньому це буде сучасний, відкритий для громади центр рухових активностей.
Те, що роками нищилося, не може відродитися в один день. Міська рада декларувала повну звітність перед громадою і дотримується цього. Від громади просимо витримку та тільки конструктивні пропозиції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...