• Головна
  • В Україні збільшать прожитковий мінімум
12:08, 5 квітня

В Україні збільшать прожитковий мінімум

В Україні збільшать прожитковий мінімум

У Мінсоцполітики розробили  нову методологію визначення та застосування прожиткового мінімуму виключно для основних соціальних гарантій (мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії за віком, державної соціальної допомоги, яка є для людини основним джерелом доходів).

Про це розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна у програмі «Сьогодні Ввечері» на каналі «Україна 24».

 «Сьогодні Мінсоцполітики рахує за продуктовими наборами реальний прожитковий мінімум. Офіційний та реальний прожитковий мінімум відрізняються удвічі. Ми запропонували нову методологію підрахунку, ми вивчили міжнародний досвід. Для доплат, підвищень, надбавок застосовувати не прожитковий мінімум, а базові величини, які відповідатимуть офіційним розрахункам. А пенсія, мінімальна зарплата, допомоги, які є основним джерелом існування людини, мають відповідати реальному прожитковому мінімуму», — сказала вона.

Лазебна розповіла, для кого реальний прожитковий мінімум є важливим для розрахунку виплат.

«Є дорожня карта, є пріоритети. На першому плані — пенсіонери, на другому — допомога сім'ям з дітьми, третє — допомога людям з інвалідністю з дитинства та дітям-інвалідам, а також допомога людям, які не мають права на пенсію. У цих чотирьох групах треба, щоб прожитковий мінімум відповідав реальному. Одразу ми це все не зможемо, але за три роки можна зробити», — сказала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...