• Головна
  • В Україні діятимуть європейські вимоги до благополуччя сільськогосподарських тварин
13:31, 7 квітня

В Україні діятимуть європейські вимоги до благополуччя сільськогосподарських тварин

В Україні діятимуть європейські вимоги до благополуччя сільськогосподарських тварин

Наказом Мінекономіки від 08.02.2021 №224 затверджено вимоги до благополуччя сільськогосподарських тварин під час їх утримання, відповідно до вимог Європейського Союзу.

Зазначеним документом встановлюються мінімально допустимі вимоги про благополуччя сільськогосподарських тварин під час утримання, включаючи відгодівлю та догляд за ними.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації в області утримується близько 585,0 тис голів сільськогосподарських тварин всіх видів та більше 10,6 млн птиці.

«Затвердження вимог сприятиме поширенню серед сільгоспвиробників та населення практики гуманного поводження з сільськогосподарськими тваринами, покращенню умов їх утримання, збереженню здоров’я сільськогосподарських тварин, зменшенню ризиків їх травмування. Вимоги будуть поширюватися на всі види с/г тварин та птиці.

Одночасно вищезазначеним документом встановлюються спеціальні додаткові вимоги для свиней, телят і різних видів курей, якими передбачаються гарантовані мінімальні площі для їх утриманняз доступом до питної води і корму, забезпечення ветеринарного обслуговування та періодичності клінічного огляду сільськогосподарських тварин», – прокоментувала директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...