• Головна
  • Стартує відбір кандидатів до ініціативної групи з проведення установчих зборів громадської ради при Стрийській РДА
09:36, 8 квітня

Стартує відбір кандидатів до ініціативної групи з проведення установчих зборів громадської ради при Стрийській РДА

Стартує відбір кандидатів до ініціативної групи з проведення установчих зборів громадської ради при Стрийській РДА

У зв’язку із формуванням нового складу громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами), оголошується відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до роботи в ініціативній групі, основним завдання якої є підготовка установчих зборів громадської ради та обрання нового складу.

Так, відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами), кількісний склад ініціативної групи не може становити більше ніж вісім осіб і формується на паритетних засадах з представників органу виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства.

Для участі необхідно подати до Стрийської райдержадміністрації на електронну пошту stryirdainfo@ukr.net такі документи:

- письмове рішення керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в ініціативній групі. Документ має бути підписаний уповноваженою особою, а підпис може бути скріплений печаткою;

- заяву делегованого представника ІГС про згоду на участь у роботі ініціативної групи. Із зазначенням повного найменування ІГС, контактні дані ІГС (адресу, телефони, e-mail), дату складання заяви;

- згоду делегованого представника на обробку та оприлюднення його персональних даних;

- біографічну довідку делегованого представника ІГС, що обов'язково містить прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон та посаду в ІГС  (за наявності).

Термін подачі документів до 15:00 год 12.04.2021.

Контактна особа – Пеленичка Надія, головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності райдержадміністрації, тел. 7-03-59.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...