• Головна
  • Максим Козицький ознайомився із роботою Стрийського меблевого комбінату
14:19, 15 квітня

Максим Козицький ознайомився із роботою Стрийського меблевого комбінату

Максим Козицький ознайомився із роботою Стрийського меблевого комбінату

У селі Гірне працює меблевий комбінат «Стрий». Його, в межах робочого візиту на Стрийщину, відвідав голова Львівської ОДА Максим Козицький. Підприємство є найбільшим українським виробником меблів із масиву деревини, спеціалізується на виготовленні стільців і столів – дубових та букових.

У 2018 році власники заводу викупили приміщення колишнього меблевого комбінату, повністю їх реконструювали, закупили унікальне сучасне обладнання, інвестували 140 тисяч євро. Згодом, в додаткове обладнання, ще 12,5 млн грн.

Очільник області поспілкувався з керівником та працівниками підприємства, ознайомився з особливостями робочого процесу. «Сьогодні я вперше побачив таку диво-техніку, як оброблювальний шестиосьовий центр. Він сам обробляє кожну деталь виробу, відшліфовує, відточує її до міліметра. При роботі з ним найважливіше - правильно налаштувати програмне забезпечення. Фахівці, які вміють це робити, зараз дуже потрібні. Зрештою, як і всі, хто вміє працювати з деревом»,-  зазначив Максим Козицький.

Нині на підприємстві працюють понад дві сотні людей. Середня зарплата - 10,5 тис грн.

В планах – нарощення  виробництва. Спільно з партнерами з Азербайджану поруч споруджують ще одну меблеву фабрику. Азербайджан – є країною, куди на сьогодні підприємство експортує найбільше виготовленої продукції.

Меблі Стрийського комбінату реалізовують також в Україні, Італії, Німеччині, Австрії, Швейцарії – загалом у 20-ти країнах.

Додамо, що торік підприємство сплатило до бюджетів усіх рівнів майже 10 млн грн податків. За весь період діяльності – 32 млн грн

Нагадаємоголова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав з робочим візитом Стрийщину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...