• Головна
  • Відомі переможці районного конкурсу «Котилася писанка Стрийщиною»
11:09, 16 квітня

Відомі переможці районного конкурсу «Котилася писанка Стрийщиною»

Відомі переможці районного конкурсу «Котилася писанка Стрийщиною»

Вчора, 15 квітня, у Міжнародний день культури та Всесвітній день мистецтва, відбулося визначення переможців районного конкурсу «Котилася писанка Стрийщиною».

Комісія, на чолі з головою Стрийської райдержадміністрації Богданом Янком, оглянула експозицію великодніх конкурсних робіт, яка розміщена у малій залі Стрийського Народного дому, та визначила переможців. До складу конкурсної комісії увійшли представники райдержадміністрації, громадських організацій, краєзнавці та мистецтвознавці.DSCN06041

Як зазначив Богдан Янко, така акція надзвичайно важлива для популяризації звичаїв та традицій українського народу, розвитку здібностей і талантів дітей та молоді.

Слід відзначити, що на конкурс писанок було представлено 187 робіт з 10 об’єднаних громад Стрийського району. Переможців конкурсу буде нагороджено грамотами і цінними призами. Кращі роботи, відібрані конкурсною комісією, будуть експонуватися у краєзнавчих музеях об’єднаного новоутвореного Стрийського району до кінця травня цього року.

Відомі переможці районного конкурсу «Котилася писанка Стрийщиною», фото-1
Відомі переможці районного конкурсу «Котилася писанка Стрийщиною», фото-2

Зазначимо також, що сьогодні, з нагоди Міжнародного дня культури та Всесвітнього дня мистецтва, в рамках проекту Агенції регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» «Книга рекордів Стрийщини», заслуженому майстру декоративно-ужиткового мистецтва, мешканцю села Долішнє Моршинської міської ради, особі з інвалідністю Івану Вінціву було вручено диплом і посвідчення в категорії «Народна творчість».123св

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...