• Головна
  • Питання щодо надання Моршину статусу курорту державного значення розгляне урядовий комітет
11:34, 22 квітня

Питання щодо надання Моршину статусу курорту державного значення розгляне урядовий комітет

Питання щодо надання Моршину статусу курорту державного значення розгляне урядовий комітет

Надання Моршину статусу курорту державного значення та підтримка платників податків туристичної галузі у час карантину – головні питання наради із представниками Львівської ОДА та Державного агентства розвитку туризму України.

«Ми вже пройшли великий шлях до надання Моршину статусу загальнодержавного курорту, проте це питання залишається вже довгий час не вирішеним. Тому просимо сприяти прискоренню цього процесу», - наголосив під час zoom-зустрічі заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Учасники наради домовились, що Держагентство розвитку туризму направить пакет документів до Міністерства культури та інформаційної політики для винесення питання щодо надання Моршину статусу курорту державного значення на розгляд Державного урядового комітету.

Після схвалення комітетом, відповідний законопроєкт повинен бути погоджений на засіданні Кабінету Міністрів України, опісля – внесений на розгляд Верховної Ради.

Під час онлайн-зустрічі обговорили також оптимальні варіанти підтримки та шляхи вирішення проблем, що виникли у туристичної галузі в умовах карантину.

«Туризм – та галузь, яка чи не найбільше постраждала у період карантину. На сьогодні маємо низку запитів від платників податків туристичної галузі Львівщини із проханням допомоги. Тому ми мусимо переглянути усі можливі варіанти захисту туристичної індустрії в області», - наголосив Віталій Загайний.

Один із таких заходів – запровадження туристичних сертифікатів для молоді на часткове відшкодування витрат на проживання у закладах розміщення туристів (готелі, хостели, санаторії тощо). Зараз Держагенство розвитку туризму працює над цим проєктом, зокрема, в частині вибору механізму компенсації за надану туристичну послугу.

Учасники наради також наголосили на важливості визначення подальших спільних кроків для підтримки та популяризації внутрішнього туризму серед українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста #Моршин #курорт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...