• Головна
  • "Стрийська РДА системно працюватиме над вирішенням усіх питань, що стосуються соціального захисту чорнобильців"- Богдан Янко
12:57, 23 квітня

"Стрийська РДА системно працюватиме над вирішенням усіх питань, що стосуються соціального захисту чорнобильців"- Богдан Янко

"Стрийська РДА системно працюватиме над вирішенням усіх питань, що стосуються соціального захисту чорнобильців"- Богдан Янко

У середу, 21 квітня, напередодні 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи, відбулася зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка з головою громадської організації «Союз Чорнобиль України» Стрийщини Степаном Михайликом за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Лесі Буцерко.

Під час зустрічі обговорили план заходів щодо гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та про належне забезпечення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Зазначимо, що з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи 26 квітня відбудеться поминальна панахиди біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в м.Стрию за участю ліквідаторів аварії, представників влади та громадськості. За рахунок коштів місцевих бюджетів у територіальних громадах району буде надано грошову допомогу громадянам, постраждалим внаслідок катастрофи, та вдовам померлих ліквідаторів.
В ході зустрічі голова ГО «Союз Чорнобиль України» Стрийщини Степан Михайлик озвучив очільнику району болючі проблеми ліквідаторів катастрофи. Зокрема, йшлося про пільгове перевезення чорнобильців, а саме про факти відмови водіїв Стрийського АТП у безкоштовному перевезенні ліквідаторів. Хвилює чорнобильців також питання державних компенсацій на харчування та оздоровлення, які не відповідають сьогоднішньому рівню життя.
Голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко зазначив, що громадяни, які під час біди ціною власного здоров'я врятували від техногенної катастрофи сучасне та майбутнє покоління, заслуговують всебічної підтримки з боку органів влади. Він пообіцяв, що райдержадміністрація буде системно працювати над вирішенням усіх питань, що стосуються соціального захисту чорнобильців.


Відомо, що станом на 1 квітня 2021 року на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 395 осіб, які мають статус відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, в тому числі:
категорія 1(особи з інвалідністю) – 37 (в т.ч.32 ліквідатори),
категорія 2 –159 (в т.ч.146 ліквідаторів),
категорія 3 – 102 ( в т.ч. 35 ліквідаторів),
серія Г – 17,
діти – 57,
вдови - 23.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...