• Головна
  • Відбулася публічна онлайн презентація положення про громадські простори
12:29, 23 квітня

Відбулася публічна онлайн презентація положення про громадські простори

Відбулася публічна онлайн презентація положення про громадські простори
Нічого для жителів без жителів! Це один із принципів проєкту Ради Європи, який реалізовує інноваційну процедуру залучення громадськості до участі в ухваленні рішень органів влади. Громадська участь — це один із принципів функціонування та розвитку демократичного суспільства. На цей шлях у співпраці з Радою Європи стала і Стрийська міська рада.
Про це повідомляє пресслужба Стрийської міської ради.
Відбулася публічна онлайн презентація положення про громадські простори. Участь у ній взяли міський голова Олег Канівець, заступниця Голови Офісу Ради Європи Олена Литвиненко, заступник Стрийського міського голови Андрій Стасів та експерти Проєкту. Наступний крок — затвердження проекту депутатами Стрийської міської ради на найближчій сесії.
Отож, громадські простори — це парки, сквери, майдани, рекреаційні зони, місця відпочинку та інше. Шляхом обговорень, опитувань, громадських слухань буде обрано найкращий для жителів варіант реконструкції та будівництва обраного об’єкту.
Стрий розпочав із відомої у місті “алейки”, проспекту Чорновола. Саме ця вулиця стане експериментальною, адже у цьому проєкті ми використаємо усю методологію, запропоновану експертами Ради Європи. Наступним проектом буде Майдан Незлежності.
Очікуйте початок громадських обговорень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста #благоустрійСтрия

Коментарі

Оголошення
live comments feed...