• Головна
  • В Україні зросла допомога з тимчасової непрацездатності на 15,9%
14:29, 26 квітня

В Україні зросла допомога з тимчасової непрацездатності на 15,9%

В Україні зросла допомога з тимчасової непрацездатності на 15,9%

Середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування у І кварталі 2021 року склав 365,26 грн у розрахунку на день, це на 15,9% більше ніж торік.

Про це повідомили у прес-релізі фонду.

«Загалом у січні–березні Фонд прийняв на фінансування лікарняні на суму понад 4 млрд грн. Це на 1,4 млрд гривень, або 51,8% більше, ніж у січні–березні 2020 року», – йдеться у заяві.

У фонді також пожалілися на нестачу надходжень частки від ЄСВ, за словами фонду це не покриває потребу у видатках Фонду за той же період. 

«Так, у І кварталі на рахунок Фонду надійшло 6,85 млрд грн частки від ЄСВ, потреба у видатках за той же період без врахування заборгованості на початок року склала 8,27 млрд грн, з яких 7,78 млрд грн – видатки на лікарняні, декретні та страхові виплати потерпілим на виробництві», – повідомили в установі.

У фонді це пояснюють зростанням потреби у видатках за лікарняними листками, яке спостерігається з осені минулого року. Здебільшого причиною є коронавірус, а також збільшенням потреби у догляді за хворими дітьми, ізоляцією від COVID-19 контактних осіб, сезонним підвищенням захворюваності та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...