• Головна
  • Фахівці Стрийської ДПІ інформують та навчають платників декларувати доходи
11:35, 27 квітня

Фахівці Стрийської ДПІ інформують та навчають платників декларувати доходи

Фахівці Стрийської ДПІ інформують та навчають платників декларувати доходи

Фахівці Стрийської ДПІ під час Деклараційної кампанії інформують та навчають платників декларувати доходи, отримані у 2020-му році, онлайн.

З цього приводу працівники інспекції проводять для громадян тренінги та практикуми, під час яких, насамперед роз’яснюють громадянам, що задекларувати доходи, тобто подати декларацію можна особисто або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання.

Відтак, враховуючи карантинні обмеження, в податковій службі рекомендують платникам подавати декларацію про доходи в електронному вигляді – через Електронний кабінет платника, попередньо отримавши кваліфікований електронний підпис (переглянути відеоурок заповнення декларації про доходи можна за посиланням: https://youtu.be/ifj8d0stTA0).

Отримати довідку про доходи також можна отримати дистанційно, завдяки сервісу «Електронний кабінет платника», який знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС», або перейти за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua./.

Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає:

  • при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення тощо;
  • при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відносяться, зокрема, операції з інвестиційними активами;
  • при отриманні іноземних доходів;
  • та в інших випадках передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.

Нагадуємо: Деклараційна кампанія 2021, яка передбачає декларування громадянами доходів, отриманих минулого року, триває до 1 травня.

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста #деклараційнакампанія #декларації2020,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...