• Головна
  • На Львівщині планують збудувати автобан Стрий-Мукачево
14:59, 21 травня

На Львівщині планують збудувати автобан Стрий-Мукачево

На Львівщині планують збудувати автобан Стрий-Мукачево

У межах державно-приватного партнерства «Укравтодор» підписав Меморандум з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»  щодо підготовки пропозиції проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Стрий — Мукачево.

Про це повідомляє «Укравтодор»  на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з Меморандумом, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» власним коштом здійснить підготовку пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства. Зокрема, йдеться про розробку техніко-економічного обґрунтування реалізації проєкту.

 «Один із напрямів, які ми зараз активно розвиваємо — це державно-приватне партнерство в дорожній галузі. Це вже другий подібний меморандум щодо залучення приватних інвесторів, який підписав Укравтодор цього року. Перший був підписаний із компанією «Автомагістраль-Південь» і стосувався розробки ТЕО для маршруту Краковець – Броди – Рівне. Тепер ми плануємо ще один концесійний проєкт для маршруту Стрий – Мукачево з компанією ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка зарекомендувала себе як надійний підрядник Укравтодору в низці проєктів», — заявив голова Укравтодору Олександр Кубраков (який станом на 20 травня був призначений парламентом на посаду міністра інфраструктури).

 Автобан буде проходити територіями Львівської та Закарпатської областей і слугуватиме альтернативою ділянці М-06 Київ – Чоп. У 2021 році планують розробити проєктно-кошторисну документацію. Розробка техніко-економічного обґрунтування дозволить спроєктувати оптимальний маршрут, а також реалізувати проєкт з максимальним економічним ефектом для держави.

  Після розробки техніко-економічного обґрунтування стане можливим проведення тендерних процедур та початок будівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...