• Головна
  • На Стрийщині планують створити сімейне фермерське господарство із вирощування карпатської ружі
09:24, 27 травня

На Стрийщині планують створити сімейне фермерське господарство із вирощування карпатської ружі

На Стрийщині планують створити сімейне фермерське господарство із вирощування карпатської ружі

Напередодні, 25 травня фахівці департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації зустрілись із потенційними фермерами Ігорем Гриньківим та Володимиром Мазуриком, які мають намір створити сімейні фермерські господарства із вирощування карпатської ружі.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

Ідея створення сімейних фермерських господарств у Ігора Гриньківа та Володимира Мазурика з села Уличне, що на Стрийщині, виникла після відвідування семінару-тренінгу «Економічне зростання територіальних громад Львівщини через розвиток аграрного бізнесу» для представників територіальних громад та аграріїв Стрийського району.

Під час зустрічі спеціалісти департаменту надали вичерпні консультації з врегулювання земельних питань, порядку реєстрації сімейного фермерського господарства та особливостей його роботи, ознайомили з напрямами фінансової допомоги для  фермерів за рахунок коштів, передбачених у державній та обласній програмах підтримки сільського господарства у 2021 році.

«Сьогодні ми бачимо добрий приклад результативності семінарів – тренінгів, започаткованих департаментом агропромислового розвитку. Проводячи такі заходи маємо за мету покращити інформованість представників територіальних громад та аграріїв, через ефективне інформаційне середовище для охоплення якомога більшої кількості сільського населення, а відтак - створення нових суб`єктів господарювання, підтримку і розвиток вже діючого малого бізнесу на селі. Наступний семінар відбудеться у п’ятницю, 28 травня, в Червонограді. Запрошую охочих долучитися до заходу або звернутись за консультацією безпосередньо в департамент», - зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Ганна Кущак.

Нагадуємо, Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки передбачено 1,56 млн. грн. на фінансову підтримку сімейних фермерських господарств (без набуття статусу юридичної особи) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів, поголів’я великої рогатої худоби. З переліком документів, які подаються до Департаменту для участі у програмі можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...