• Головна
  • У Гніздичеві продовжують будівництво школи у рамках "Великого будівництва"
14:03, 2 червня 2021 р.

У Гніздичеві продовжують будівництво школи у рамках "Великого будівництва"

У Гніздичеві продовжують будівництво школи у рамках "Великого будівництва"

Школа в с.м.т.Гніздичів – один із п’яти загальноосвітніх об’єктів, які передбачено реалізувати на Львівщині в межах Програми Президента України «Велике будівництво». Завершити об’єкт планують цьогоріч.

Вчора перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, директор департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда, за участю голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка та першого заступника голови РДА Андрія Вовчастого оглянули процес та якість виконання будівельних робіт.
Зазначимо, що незавершене будівництво школи було передано громаді у 2015 році. За період 2015-2020 років за кошти ДФРР на цьому об’єкті проводилися будівельні роботи на загальну суму 16,4 млн.грн. У 2020 році проведено коригування проектно-кошторисної документації, а в квітні 2021 року через систему ПРОЗОРО визначено виконавця будівельних робіт. На даний час роботи на об’єкті виконує ТОВ «ЗОЛОЧІВАГРОБУД».
Навчальний заклад розрахований на 432 місця. Будівництво школи дозволить учням навчатися в одну зміну та отримати доступ до якісної і сучасної освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...