• Головна
  • Ландшафтний дизайн прибудинкової території
Новини компаній
15:00, 10 червня 2021 р.
2
Надійне джерело

Ландшафтний дизайн прибудинкової території

Новини компаній
Ландшафтний дизайн прибудинкової території - дизайн-студія Романа Москаленка

Ландшафтний дизайн прибудинкової території - дизайн-студія Романа Москаленка

Ландшафтний дизайн прибудинкової території від дизайн студії Романа Москаленка — 095 105 42 85

Краса території заміського будинку в більшій мірі залежить не тільки від посадки дерев, та кущів, але і від якісного розробленого ландшафтного дизайну, та його гармонічного поєднання із екстер'єром будинку.

Оздоблення прибудинкової території - дуже цікавий етап та досить   важливий, адже грамотно підібраний та виконаний ландшафтний дизайн суттєво змінить вигляд Вашого будинку. Якою би стильною та вишуканою не була будівля, вона не виглядатиме довершено без ландшафтних композицій які в свою чергу наші фахівці розробляють індивідуально кожного разу під дизайн будинку, враховуючи існуючу архітектуру, її стиль та форми.

Ландшафтний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка

Ландшафтний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн території

Різновидів облаштування ландшафтного дизайну території налічується чимало. Стилі обрамлення мають свої внутрішні віяння, подачу та загальну концепцію. Напрямки стилів - це основа Вашого майбутнього ландшафтного дизайну, це “кістяк”, який надалі включатиме в себе особисті ідеї та побажання. Щодо стилів які в більшій мірі застосовуються   при розробці дизайну території, то серед них можна виділити:

  • Пейзажний стиль. Для нього характерні пряме озеленення, звивисті стежинки та охайні газончики. Ландшафтний дизайн у цьому стилі надасть особливої затишної та спокійної атмосфери житлу.
  • Сільський стиль буде доречним для любителів об’ємних квітників та буйних садів. Таке природне вирування чудово доповнить штучний ставок, надавши ділянці спокою та умиротворення.
  • Якщо ж Ви полюбляєте сувору асиметрію, виразні форми, певну етнічність та старовину при декоруванні, то Вам однозначно сподобається японський стиль. Цей стиль також відомий тим, що передбачає наявність каменів та водних інсталяцій при створенні ландшафту.
  • Для любителів сучасного класичного дизайну, можна надати перевагу симетричним та прямолінійним алеям, топіарному озелененню, фонтанам та поєднанню сучасних технологій із класичними формами.

Озеленення та благоустрій території

Озеленення прибудинкової території - вкрай важливий момент при виконанні ландшафтного дизайну. Квітники та клумби - компоненти дизайну, які прикрасять Вашу територію, нададуть яскравості та насиченості. Невеличкі водойми - ставки, фонтанчики та водоспади користуються попитом у наших замовників і вони також декоруються рослинами, ще більше прикрашаючи дизайн території. Адже у поєднанні з іншими ландшафтними елементами (рослинами, каменями, садовими фігурами), водойми виглядають привабливо і дарують господарям особливу свіжість природи.

Ще одним елементом ландшафтного дизайну є освітлення. Правильно облаштоване декоративне освітлення створює чаруючий образ приватної ділянки. Політ фантазії із чітким розумінням що і як робити від наших професіоналів, подарує Вам гармонійний, а головне ексклюзивний ландшафтний дизайн біля Вашого будинку. Ми наповнимо простір гармонійністю, затишком, неповторністю та комфортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ландшафтний дизайн прибудинкової території #дизайн ландшафту #дизайн-студія Романа Москаленка

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Vasya89
16 листопада 2021 р., 13:15
Там у вас на фото такі цікаві гамаки, чи що то.. супер, на свіжому повітрі, те що треба!
Ivanka211
6 грудня 2021 р., 16:20
Фонтан на крыше понравился, интересная идея!
Оголошення
live comments feed...