• Головна
  • Завтра у Стрию стартує соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих»
13:59, 7 червня 2021 р.

Завтра у Стрию стартує соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих»

Завтра у Стрию стартує соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих»
Завтра, 8 червня, о 14.30 год на території Храм Всіх Святих Українського Народу м. Стрия , за адресою м. Стрий, вул Івана Виговського, 8, Стрийська районна державна адміністрація, голова Богдан Янко спільно з Стрийська організація Генерація успішної дії ,- керівник Едуард Полищук презентуватимуть соціальний проект #Книжковий_Всесвіт_для_незрячих.
Про це повідомляє головний спеціаліст відділу культури Стрийської РДА Ольга Боднар.
Наш соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих» - це суспільна підтримка стратегічного курсу держави у сфері створення безбар’єрного простору, що реалізовується послідовними практичними кроками, відповідно до Указу Президента «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні» та Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору.
У рамках презентації проекту відбудеться #ПРОМО_АКЦІЯ книги «Євген Коновалець.Той, хто довів, що ми творці історії, а не жертви.», що видана з нагоди відзначення 130-річчя від дня народження полковника Армії УНР, голови проводу українських націоналістів. Окрім цього, 2021 рік Стрийською районною радою проголошено Роком Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця.
Книга про Євгена Коновальця автором, якої є Іван Хома кандидат історичних наук, Національного університету «Львівська політехніка» видана Шрифтом Брайля та збільшеним шрифтом для людей з вадами зору .
Метою проекту є сприяння надання особам з порушеннями зору доступу до інформації в різних форматах та з використанням різних технологій, зокрема шрифтом Брайля, великошрифтовим друком, аудіодискрипцією (тифлокоментування).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...