• Головна
  • На Львівщині триває ремонт дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий до майбутнього пункту пропуску
12:01, 8 червня 2021 р.

На Львівщині триває ремонт дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий до майбутнього пункту пропуску

На Львівщині триває ремонт дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий до майбутнього пункту пропуску

Президентська програма «Велике будівництво» охопило ще одну автомобільну дорогу Львівщини. Йдеться про автошлях Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

Зазначену ділянку автомобільної дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий розпочали ремонтувати ще у 2018 році. Тоді провели роботи зі зрізання пошкодженого дорожнього покриття, підсилення основи із щебенево-піщаної суміші та асфальтування у нижньому шарі асфальтобетону. Через відсутність тоді цільового фінансування, ремонтні роботи на цій ділянці були призупинені, повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

  «Прикордонна дорожня інфраструктура має велике значення не лише для Львівської області, а й країни в цілому, оскільки дороги - це перший зв’язок із розвиненими європейськими країнами. Належне дорожнє покриття на автошляхах, зокрема, на підходах до пунктів пропусків, неабияк впливає, перш за все, на економічний розвиток нашої держави. Відповідно, другий рік поспіль ми приділяємо чималу увагу таким дорогам», - розповів керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Дорожники вже провели влаштування тріщино-перериваючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття на ділянці поточного середнього ремонту дороги Т-14-18 від Дрогобича до межі Самбірського району. Наразі триває асфальтування на ділянці Лішня – Брониця.

У ході відновленого ремонту дороги також заплановано влаштувати тріщино-перериваючий та верхній шари асфальтобетонного дорожнього покриття, а також провести заходи із безпеки дорожнього руху.

У Службі автомобільних доріг у Львівській області також зазначили, що окрім ремонту дороги Т-14-18 у Дрогобицькому районі,  вже проводиться капітальний ремонт на Самбірщині, зокрема між населеними пунктами Самбір та Нижанковичі за кошти польського кредиту в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску українсько-польському кордоні». Також, аби з’єднати між собою дві відремонтовані ділянки цієї дороги, розробляють проєктну документацію на проведення ремонту останньої зруйнованої ділянки від Самбора до межі району.

 Ремонтні роботи на об’єкті проводить підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...