• Головна
  • На Стрийщині презентували соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих»
11:59, 9 червня 2021 р.

На Стрийщині презентували соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих»

На Стрийщині презентували соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих»

Вчора, 8 червня, на території храму Всіх Святих Українського Народу, що у Стрию, голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко та голова ГО «Стрийська організація людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» Едуард Поліщук презентували соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих».198085956 1577210395963803 7995165679487482563 n

Дійство проходило у Храмі, оскільки він став для членів «Генерації успішної дії» тим місцем, де вони вчаться, працюють, пишуть проекти, став очима і серцем для людей з порушенням зору. В рамках проекту відбулася промо-акція книги «Євген Коновалець. Той, хто довів, що ми творці історії, а не жертви», яка видана на честь 130-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця, написана Шрифтом Брайля для людей з вадами зору, автор - кандидат історичних наук Іван Хома. Дане видання отримали бібліотеки Стрийської ТГ та громадські організації соціального спрямування.
Під час презентації голова райдержадміністрації Богдан Янко зазначив, що даний проект є втіленням державної політики зі створення безбар’єрного простору в практичне життя. Адже відомо, що 14 квітня 2021 року, відповідно до Указу Президента України, Кабінет Міністрів ухвалив Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору.
Слід зазначити, що соціальний проект «Книжковий Всесвіт для незрячих» реалізовується на Стрийщині послідовними практичними кроками. До друку готується також новий інклюзивно - промоційний альманах «Край, що під крилом журавля» про багатовікову, але не достатньо відому історію Жидачівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...