• Головна
  • Голова РДА вручив Подяку Володимиру Білодіду, директору Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2»
13:57, 10 червня 2021 р.

Голова РДА вручив Подяку Володимиру Білодіду, директору Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2»

Голова РДА вручив Подяку Володимиру Білодіду, директору Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2»

Вчора, 9 червня, голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко за участю першого заступника Андрія Вовчастого та заступника Володимира Шведа відвідали Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-2» Національного університету «Львівська політехніка».

Керівництво району завітало в табір з приємною місією, щоб вручити Подяку його директору Володимиру Білодіду. «За багаторічну наукову та педагогічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, зміцнення та збереження матеріально-технічної бази Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2», - йдеться в Подяці.87итфі
Слід зазначити, що в Навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» щорічно проводиться літнє оздоровлення дітей. Він розташований у одному з найпопулярніших куточків екологічно чистих гір в смт. Слаське. Чисте гірське повітря , неповторні краєвиди Карпат - чудові умови для активного відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул. Для послуг відпочиваючих - прекрасно, по-сучасному благоустроєні корпуси, їдальня, спортивні майданчики. Щоб відпочинок дітей був цікавим, колектив «Політехнік-2» творчо підходить до своєї справи, дбає, щоб дітям було зручно і комфортно. Благоустрій табору до невпізнання змінився за останні два роки. І велика заслуга у цьому його директора Володимира Білодіда.
«Цінуємо Вашу працю, наполегливість і фантастичну енергію, яка дає Вам можливість творити добро для людей. Велика Вам за це подяка від Стрийської райдержадміністрації та усього району»,- зазначив очільник Стрийщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...