• Головна
  • У державну власність повернуто приміщення вартістю понад 53,5 млн грн у Стрию
12:00, 17 червня 2021 р.

У державну власність повернуто приміщення вартістю понад 53,5 млн грн у Стрию

У державну власність повернуто приміщення вартістю понад 53,5 млн грн у Стрию

За позовом Львівської обласної прокуратури рішенням Господарського суду у державну власність повернуто будівлі та споруди (цілісні майнові комплекси) у м. Стрий загальною площею 31,2 тис кв м, вартістю понад 53,5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Прокуратурою встановлено, що майно одного з колишніх дочірних підприємств ДАК «Хліб України» передано новоствореному державному підприємству згідно постанови Кабінету Міністрів України лише на праві господарського відання для статутної діяльності, а не у власність. Разом з тим, останнє за відсутності відповідного рішення Кабміну, як власника, не мало права звертатися до органу місцевого самоврядування для винесення рішень про оформлення та реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна. В свою чергу, міська рада не мала права видавати такі рішення та свідоцтва, на підставі яких здійснено реєстрацію права власності за новоствореним державним підприємством.

Це і стало підставою для звернення прокуратури до суду з позовом, який було задоволено у повному обсязі, судом визнано незаконним та скасовано вказані рішення і свідоцтва, а також визнано за державою право власності на вищевказані цілісні майнові комплекси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...