• Головна
  • Про фінансово-економічне забезпечення громад говорили з фінансистами Стрийської ТГ
09:51, 18 червня 2021 р.

Про фінансово-економічне забезпечення громад говорили з фінансистами Стрийської ТГ

Про фінансово-економічне забезпечення громад говорили з фінансистами Стрийської ТГ

17 червня у Миколаївській міській раді відбулася кущова семінар-нарада по обміну досвідом між фінансистами Миколаївської, Розвадівської, Новороздільської, Жидачівської, Ходорівської, Гніздичівської та Журавненської територіальних громад. Нарада відбулася за участю голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка та директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа.

У вступному слові голова РДА Богдан Янко відмітив про роль райдержадміністрації в координації роботи місцевих громад, про спільну командну роботу у напрямку здійснення заходів, скерованих на фінансово-економічне забезпечення громад, наповнення бюджетів та виконання програм соціально-економічного розвитку.
Начальник управління фінансів Стрийської РДА Наталія Меленик провела аналіз виконання місцевих бюджетів територіальних громад та вказала на наявні проблемні питання, що виникли в процесі здійснення фінансово-економічної роботи в громадах.
В ході наради обговорили про шляхи наповнення місцевих бюджетів, про активізацію роботи комісій з легалізації заробітної плати, про погашення недоїмок у бюджетах, ліквідацію мінімізаторів по сплаті податків і зборів. Йшлося також про необхідність оптимізації шкільної мережі на 2021-2022 н.р., акцентовано увагу на активну співпрацю з фіскальними органами та Держпраці, необхідність проведення виїзних перевірок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...