• Головна
  • Які бойлери витрачають найменше електроенергії?
Новини компаній
16:59, 22 червня 2021 р.

Які бойлери витрачають найменше електроенергії?

Новини компаній

Бойлери продовжують залишатися одним з найбільш популярних видів устаткування для нагріву води і знаходять широке застосування як в міських квартирах, так і в заміських будинках і на дачах. Особливо високий попит на економічні моделі, які витрачають менше електроенергії і при цьому швидко нагрівають воду. Розглянемо, як правильно вибирати максимально економічні бойлери для будинку.

Які бойлери витрачають найменше електроенергії?, фото-1

Захист бака від теплових втрат

Споживання електроенергії водонагрівачем багато в чому залежить від того, як довго він може підтримувати температуру води без додаткового нагріву. Одними з визнаних лідерів у цій критерію є австрійські бойлери VOGEL FLUG, які здатні підтримувати температуру води на належному рівні без включення довше більшості інших водонагрівачів. Це відповідним чином відбивається і на споживанні електроенергії, якої при рідкісному включенні пристрою витрачається на порядок менше. Такий ефект досягнутий завдяки спеціальному покриттю бака для води зсередини для підвищення теплоізоляційних характеристик. Як утеплювач в моделях бойлерів VOGEL FLUG використовується тонкий шар пінополіуретану, який перешкоджає втраті температури води після її нагрівання і дозволяє користувачам пристрої рідше включати бойлер для підтримки заданих температурних характеристик води.

Оптимальний обсяг і потужність

Споживання електроенергії під час роботи водонагрівача також багато в чому залежить від правильного вибору моделі за основними характеристиками. Зокрема, слід звертати увагу на такі технічні параметри, як потужність пристрою, а також обсяг бака, який може варіюватися в досить широкому діапазоні. Слід зауважити, що найбільш економічними з точки зору витрати електрики є моделі бойлерів малої потужності. Що ж стосується обсягу бака, то більші моделі, як правило, вимагають для роботи більше енергоресурсів, тому економічними їх навряд чи можна назвати. Запорукою комфортного користування електричним водонагрівачем без необхідності переплачувати за електроенергію є правильний підбір моделі пристрою за характеристиками, які повинні відповідати реальним потребам конкретного користувача і враховувати кількість осіб в сім'ї, добова витрата гарячої води, наявність інших джерел гарячого водопостачання. Визначитися з оптимальним варіантом бойлера VOGEL FLUG або водонагрівачів інших відомих брендів можна на сайті foxtrot.com.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...