• Головна
  • 12,1 мільйонів гривень з державного бюджету отримала Львівщина для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет
12:59, 23 червня 2021 р.

12,1 мільйонів гривень з державного бюджету отримала Львівщина для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет

12,1 мільйонів гривень з державного бюджету отримала Львівщина для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет

12,1 мільйонів гривень з державного бюджету отримала Львівщина для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Сьогодні таке лікування забезпечується місцевими органами влади за кошти субвенції з державного бюджету та місцевих бюджетів, на що Львівщина отримає загалом 74,6 млн. гривень у цьому році. Окрім того, з місцевих бюджетів Львівщини територіальними громадами виділено на цю мету 11,3 млн гривень.

«Уряд прийняв рішення, що з 1 жовтня поточного року програму забезпечення інсулінами адмініструватиме Національна служба здоров'я України. Завданням НСЗУ буде забезпечення доступу пацієнта до безоплатних препаратів інсуліну. За даними НСЗУ, на 3 місяці 2021 року (з жовтня по грудень) на програму виділено 1089,6 млн гривень для всіх областей України. Цього достатньо, щоб забезпечити всіх пацієнтів гарантованим інсуліном згідно з визначеними категоріями безоплатно», - розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Нагадаємо, що у Львівській області нараховується близько 60 тис осіб, хворих на цукровий діабет, з яких близько 12 тис – інсулінозалежні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...