• Головна
 • Новобудови у Львові: райони міста з активною забудовою
Новини компаній
16:49, 29 червня 2021 р.

Новобудови у Львові: райони міста з активною забудовою

Новини компаній

Як і раніше, новобудови у Львові з’являються зі шаленою швидкістю, а тому вибрати якісне, комфортне й безпечне житло на сучасному ринку первинної нерухомості стає досить важко. Що не менш важливо, крім 6 основних районів Львова, через активну забудову з’являються окремі житлові масиви, як-от Малоголосківські Пагорби, які також можна назвати одним із сучасних мікрорайонів міста. Цікаво, що з однаковою швидкістю забудовують всі райони Львова, включаючи:

 • Галицький;
 • Шевченківський;
 • Франківський;
 • Залізничний;
 • Личаківський;
 • Сихівський.
Новобудови у Львові: райони міста з активною забудовою, фото-1

Якщо в Залізничному й Сихівському районах Львова з’являється досить багато житлових комплексів комфорт-класу, то в центральному Галицькому районі, до прикладу, переважає забудова бізнес-класу.

Як обрати один із районів для покупки квартири від забудовника?

Перш за все, варто звертати увагу на рівень розвитку інфраструктури й відповідність індивідуальним вимогам. До прикладу, для сім’ї з дітьми буде важливо, аби в пішій доступності до обраного житлового комплексу розташовувались школи й садочки, а для самотнього IT-фахівця важливу роль відіграє можливість швидко доїхати до робочого місця в ранкові години, коли на завантажених вулицях Львова утворюються чималі корки.

Тому перед тим, як прийняти остаточне рішення купити квартиру в одному з актуальних житлових комплексів, варто розглянути переваги кожного окремого району.

Галицький район

Один із найактивніших районів міста Лева, у якому вирує соціальне, ділове й культурно-розважальне життя. Основний недолік — майже повна відсутність підземних паркінгів. Не менш важливо враховувати, що головні вулиці Галицького району досить шумні, особливо під час проведення різноманітних святкувань і фестивалів.

Зараз у Галицькому районі Львова можна придбати сучасні й комфортні квартири в таких житлових комплексах:

 • ЖК “Ярославенка”;
 • ЖК “Perfect Loft 47”;
 • ЖК “Grand Residence”;
 • ЖК на вул. Рутковича, 11А.

Шевченківський район

Тихий і спокійний район Львова, який приблизно порівно розділений на приватний сектор і багатоповерхове будівництво. Шевченківський житловий масив чудово підходить для довготривалого проживання із сім’єю якомога далі від шуму й метушні активної центральної частини міста Лева. Представлений район продовжує активно забудовуватись, а найпопулярнішими локальними житловими комплексами вважають:

 • ЖК “Семицвіт”;
 • ЖК “Greenville Park Lviv”;
 • ЖК “Малоголосківські Пагорби”;
 • ЖК “Avalon Flex”.

Франківський район

Франківський житловий масив відрізняється хорошою транспортною розв’язкою, чистими й безпечними вулицями, великою кількістю магазинів і ринків. Зараз у цьому районі зводять кілька житлових комплексів, включаючи “Парус City”, “Америка”, й “Globus Park”.

Залізничний район

Залізничний житловий масив знаходиться в пішій доступності до Головного Залізничного Вокзалу й важливих осередків соціально-ділової й торгово-розважальної інфраструктури. На етапі активного будівництва в цьому районі зараз знаходяться житлові комплекси “Resident Hall”, “Велика Британія” й “Safe Town”.

Личаківський район

Представлений житловий масив вважається одним із найстаріших і найпрестижніших у Львові, а єдиний його недолік — майже повна відсутність великих супермаркетів і торгово-розважальних центрів на його території.

Сихівський район

Сихівський район вважається одним із найкращих районів Львова за всіма ключовими показниками. А тому новобудови у Львові на Сихові з’являються із шаленою швидкістю (ЖК “Стрийська-Наукова ІІІ”, ЖК “Avalon Zelena Street”, ЖК “Avalon UP”.

Більше актуальної інформації стосовно новобудов Львова можна знайти на спеціалізованому сайті DOM.RIA.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...