• Головна
  • На Стрийщині вручили ключі від двох квартир особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування
17:58, 14 липня 2021 р.

На Стрийщині вручили ключі від двох квартир особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

На Стрийщині вручили ключі від двох квартир особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник разом із міністром соціальної політики України Мариною Лазебною сьогодні, 14 липня, на Стрийщині вручив ключі від двох квартир особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«Вітаю своїх землячок, стриянок, з отриманням власного житла! Знаю і розумію, наскільки це довгоочікувано! Бажаю, щоб ці квартири стали для нових власників місцем сили, затишку та добробуту! Запевняю, що Львівська обласна рада буде і надалі підтримувати та розвивати соціальні програми. Розуміємо, що попереду в нас – дуже багато роботи в соціальній галузі. Однак віримо, що завдяки спільним зусиллям досягнемо результатів», – зауважив у вітальному слові Євгеній Гірник.

Житло придбали у межах «Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2021-2025 роки» та завдяки співфінансуванню з місцевого бюджету.

Вартість першої квартири, площею 29,28 кв. м, у м. Стрий – 440 тис. грн. Із них 158,8 тис. грн – кошти обласного бюджету, 281,2 тис. грн – кошти місцевого бюджету.

Вартість другої квартири, площею 64,8 кв. м, у с. Жулин, Стрийського району, 395 тис. грн. Із них 158 тис. грн – кошти обласного бюджету, 237 тис. грн – кошти місцевого бюджету.

За словами начальника служби у справах дітей Львівської ОДА Володимира Лиса, загалом у 2021 року в межах обласної програми планують закупити приблизно 30 квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...