• Головна
  • 5 критеріїв вибору навантажувача для будівельних робіт
Новини компаній
17:30, 26 липня 2021 р.

5 критеріїв вибору навантажувача для будівельних робіт

Новини компаній

На ринку представлений великий вибір автонавантажувачів різного класу та вартості. Основні користувачі такого транспорту — підприємці в різних галузях, наприклад, аграрії та будівельники. На сьогодні мати власний автопарк не вигідно, адже придбання обладнання для тимчасових та сезонних робіт вимагає значних коштів. Оренда навантажувачів — це зручний варіант зекономити на обслуговуванні, ремонті та зберіганні спецтехніки, а також оптимізувати будівельну діяльність. Серед безлічі транспортних засобів спеціального призначення виділяється обладнання чехословацької фірми Detva — навантажувач UNC 060. Він створений для транспортування вантажів, та завдяки вдалому механізму кріплення забезпечує швидку заміну агрегатів і перетворюється в універсальну машину. У цій статті ми розглянемо основні характеристики та ключові критерії вибору навантажувачів.

5 критеріїв вибору навантажувача для будівельних робіт, фото-1
  • Вантажність та клас

Важливу роль відіграє вантажопідйомність обладнання. Наприклад, навантажувач UNC 060 здатен працювати з матеріалами вагою до 750 кг, що завдяки надійному гідростатичному приводу є цілком безпечно. Його продуктивність дорівнює 1,2 т/г, а експлуатаційна маса 2,95 т. Компактні розміри навантажувача забезпечують комфортну роботу як в обмеженому просторі, наприклад, в складських приміщеннях, так і на вулиці.

  • Типи двигунів

Основними видами палива для автонавантажувачів є дизельне пальне та електроенергія. Дизельні навантажувачі не залежать від доступу до мережі та байдужі до погодних умов. Плюсами цих двигунів є надійність та довговічність, а серед мінусів — ціна заправки та обслуговування. В електричних навантажувачах свої особливості: електропривід забезпечує швидкий розгін та маневровість, але вмонтовані АКБ примхливі до умов експлуатації та мають строк служби 2-3 роки.

  • Ходові якості

Є 2 основні типи конструкції колісної бази — 4-х колісні класичні та 3-х колісні. Перші забезпечують упевнений контакт з робочою поверхнею і встановлюються на всіх класах навантажувачів. Конструкція на трьох колесах дозволяє виконувати надточні роботи й маневрувати в умовах обмеженого простору. Зазвичай вона має вантажопідйомність не більше 2 тонн.

  • Конструкції основного підіймального механізму

На ринку існують 2 види для вибору: двосекційні та трисекційні. Перші піднімають вантажі вагою до 5 т на висоту до 5 метрів. У трисекційних конструкціях каретка рухається вільно і забезпечує підіймання вантажу на 8,5 м.

  • Змінні насадки

Широкий вибір агрегатів для монтажу на стрілах і секціях навантажувачів дозволяє використовувати їх для різних видів робіт. Спецтехніка може здійснювати буріння ґрунту 1-2 класів, прокопування вузьких траншей, розбивання твердих порід та асфальтового покриття гідравлічним молотом.

Якщо вам потрібна послуга «навантажувачі Львів», то компанія «Бурові технології» завжди готова допомогти з орендою, а також з обслуговуванням та вчасним ремонтом спецтехніки. Для підприємців, які цінують свій час та кошти, оренда навантажувача — спосіб зберегти бюджет фірми та забезпечити безперебійну роботу на будівництві!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...